5 map transportu publicznego w Paryżu. Do pobrania!

14 lut 2021
Paryż

Paryskie metro czasami określa się najbardziej skomplikowanym na świecie. czy to prawda? Raczej nie. Wystarczy tylko zawsze mieć pod ręką mapę!

W Paryżu znajduje się aż 301 stacji metra. RER (pociągi podmiejskie) mają ich jeszcze 257. Do tego funkcjonują dziesiątki tras autobusowych, zarówno dziennych, jak i nocnych... Jak nie pogubić się w systemie transportowym francuskiej stolicy? Specjalnie w tym celu opublikowaliśmy pięć najważniejszych map Paryża, które możesz pobrać w formacie pdf.

Mapa metra Paryża. 14 linii, z których każdego roku korzysta prawie półtora miliarda ludzi. 

Mapa pociągów podmiejskich. Chociaż są to pociągi podmiejskie, to w samym Paryżu również znajduje się wiele stacji RER. Aby szybko i wygodnie poruszać się po stolicy, czasami lepiej wybrać pociąg RER. 
Mapa tras autobusowych. Czasami trzeba skorzystać również z nich. 

Mapa autobusów nocnych. Tak, w Paryżu kursują autobusy nocne. Jeżeli zabawisz się do późna, możesz dzięki nim z łatwością dostać się do domu, nie przepłacając za taksówkę. 

Upload files
Załącznik Rozmiar
Autobusy 74.19 KB
Autobusy 2.99 MB
Autobusy 228.72 KB
RER 75.63 KB
Metro 495.69 KB
Dodaj komentarz

Restricted HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki