London Eye: jak się tam dostać bez kolejek

,
London Eye

Słynny londyński diabelski młyn „London Eye” przyciąga codziennie 11 tysięcy odwiedzających. Nic dziwnego, że w jego pobliżu ciągle tworzą się kolejki: największa z nich znajduje się przy kasie, druga, nieco mniejsza, tuż przy wejściu do atrakcji. Ale kto chciałby długo czekać? Zdradzimy ci kilka sekretów, jak znacznie szybciej dostać się do London Eye.

Rezerwacja biletów na „London Eye” online

Wybierając ten sposób zakupu, oszczędzasz 10-20% kosztów biletów w kasie. Rezerwacji należy dokonać co najmniej na jeden dzień przed planowaną wizytą.

Cena standardowego biletu dla dorosłych wynosi 27 funtów. Pokazuje on datę i godzinę Twojej wizyty. Oznacza to, że to właśnie wtedy musisz wejść w atrakcję. Kolejka do wejścia musi być zajęta z dużym wyprzedzeniem. Bilety na diabelski młyn „London Eye” są dostępne tutaj.

Bilety „Flexi Standart” są nieco droższe — od 29 funtów. Na nim wypisana jest tylko data, dlatego nie trzeba martwić się, że nie zdążysz przyjść na czas. Ale i tak musisz wystać swoje w kolejce.

Kupienie „szybkich” biletów

Najtańszy z tych biletów to „Fast Track”, z którym wejdziesz o określonej godzinie absolutnie bez kolejek. Dlatego są one powyżej standardowej ceny — £37. Zarezerwuj przepustkę do atrakcji tutaj.

Jeśli nie jesteś pewien, kiedy będziesz w stanie dotrzeć do atrakcji, kup „Flexi Fast Track” (z datą, ale bez godziny) — od £39.

Rezerwacja prywatnej kapsuły

Prywatna kapsuła na 3-25 osób kosztuje £625. W grupie powinno być 3 dorosłych (od 18 lat). Oprócz standardowego mini-przewodnika i usług wideo, w kapsule można zamówić szampana lub wino z lekkimi przekąskami, lub zorganizować „menu dla dzieci”. Rezerwacje mogą być dokonywane pod tym linkiem.

Właściciele przepustki na prywatną kapsułę są prowadzeni przez specjalne wejście, omijając wszystkie możliwe kolejki.

Istnieje jeszcze jeden wariant prywatnej kabiny na London Eye — „Kapsuła Kupidyna”. Gościom proponuje się butelkę szampana „Pommery Brut Royal” i pudełko czekoladowych trufli „Chocolat Pink” Koszt przejażdżki w prywatnej kapsule — £470. Wybierz dogodną porę tutaj.

London Eye, London: Wybierz hotel

Atrakcja „London Eye” oferuje również wynajem własnej kapsuły dla rodziny lub przyjaciół do 15 osób. Koszt rezerwacji wynosi £450. W grupie powinno być 3 dorosłych powyżej 18 roku życia. Kapsuła „Friends and Family” jest idealna na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice i spotkania rodzinne. Bilety można kupić tutaj.

» Czytaj także10 rad dla turysty przed podróżą do Londynu

Życzymy niezapomnianych wakacji! 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *