» Zjednoczone Emiraty Arabskie » Dubaj » Rejsy jachtem po Dubaju: jaką wycieczkę wybrać?

Rejsy jachtem po Dubaju to jedna z najpopularniejszych atrakcji. Zjednoczone Emiraty Arabskie są ograniczone Zatoką Perską i Zatoką Omańską, więc jest tu mnóstwo przestrzeni wodnej dla biznesu i wypoczynku. Możesz wybierać spośród różnych tras, przewodników, jachtów i cen. Wszystkie oferty łączy jedno – obietnica niezapomnianych emocji. Jaką wycieczkę wybrać?

Wybierz swój rejs

» CZYTAJ TAKŻECo przywieźć z Emiratów Arabskich? 10 pomysłów na pamiątkę

Jaki rejs jachtem po Dubaju wybrać?

Jachty wypływają z kanału Dubai Marina w ekskluzywnej dzielnicy o tej samej nazwie. Z pokładu statków można podziwiać widoki na wybrzeże Dubaju i wyspy palmowe o niezwykłych kształtach. Przykładowo archipelag «Mir»‎ naśladuje obraz planety Ziemia, a «Jumeirah»‎ jest zwieńczony półksiężycem. Co istotne, u wybrzeży Dubaju utworzono sztucznie aż kilkaset wysp. Wiele z nich należy do gwiazd lub oligarchów, ale niektóre są otwarte dla turystów. Znajdują się na nich przede wszystkim plaże, muzea, ekskluzywne centra handlowe i niezwykłe zabytki. Jeden z nich, diabelski młyn Ain Dubai, zobaczysz od razu. Ten 210-metrowy cud inżynierii trafił do Księgi Rekordów Guinnessa! Chcesz to wszystko zobaczyć z bliska? Proponujemy:

 • wieczorny rejs, podczas którego miasto rozbłyśnie przed Tobą tysiącem świateł;
 • poranny rejs, podczas którego możesz się kąpać w ciepłej wodzie morskiej.

W porze lunchu słońce jest zbyt gorące, więc należy powstrzymać się od spacerów, nawet wodnych.

Wejście do morza jest możliwe przez cały rok. Niezależnie od tego, w którym miesiącu spędzasz wakacje w Dubaju, najlepszym rozwiązaniem jest poświęcenie najgorętszego dnia wakacji na wodny spacer. Alternatywą jest park wodny. W mieście temperatury sięgają niekiedy 60°, podczas gdy woda jest nieco chłodniejsza.

 • Prywatna wycieczka na luksusowym jachcie

  Po pierwsze, prywatna wycieczka na luksusowym jachcie. Jej plan jest dość elastyczny: zespół weźmie pod uwagę niektóre z Twoich życzeń i warunki pogodowe. Będziesz musiał jedynie wybrać drinka z baru i cieszyć się widokami przy zimnym koktajlu.

  • Ta opcja jest idealna dla firm,  ponieważ przy pełnym wykupieniu łodzi załoga będzie całkowicie do Twojej dyspozycji.
  • Czas trwania i miejsce spotkania zależą od wybranej opcji. Co ważne, przewodnik oferuje wycieczki trwające od 2 do 8 godzin.
 • Śniadanie lub grill na pokładzie

  Nie tylko opłyniesz główne atrakcje turystyczne Dubaju, ale także skosztujesz wykwintnego śniadania na pokładzie lub grilla. Bilet na ten rejs tutaj.

  • Specjalna cecha tej wycieczki sprawi, że poczujesz się wyjątkowo: goście zostaną przewiezieni czerwonym dywanem z molo na jacht.
 • Rejs po wodzie z DJ-em

  Profesjonalny DJ stworzy wesołą atmosferę, barman zaserwuje wykwintne drinki, a kelner zaprosi do wystawnego stołu. Oprócz opowieści przewodnika i zwiedzania, wakacje na jachcie dostarczą Ci emocji pływania w ciepłej morskiej wodzie Dubaju.

  • Ta wycieczka jest idealna przede wszystkim na romantyczną randkę.
 • Impreza na jachcie w Dubai Marina

  Przetańcz całą noc przy muzyce klubowej i podziwiaj oświetlone miasto! Będziesz żeglować wzdłuż przystani w dobrym nastroju, a także obserwować Dubaj w zupełnie nowy sposób.

  • Jacht ma nieograniczony bar i bufet.
  • Należy kupić bilet i przybyć na przystań 30 minut przed wypłynięciem.

Tradycyjne wycieczki wodne

Dla dla tych, którzy chcą zanurzyć się w historii, idealne są rejsy tradycyjnymi arabskimi łodziami. Natomiast entuzjaści prędkości docenią łodzie motorowe. Masz takie opcje:

» CZYTAJ TAKŻE10 miejsc które musisz zobaczyć w Stambule

Rejs po łagodnych falach Zatoki Perskiej może być najbardziej niezapomnianym momentem podróży do Dubaju. Z wody zobaczysz wszystkie światła wielkiego miasta. Każdy reflektor niczym drogocenny klejnot przez długi czas będzie przypominał o bogactwie Emiratów Arabskich.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *