Przechowalnie na lotniskach w Amsterdamie

,
Przechowalnie na lotniskach w Amsterdamie

Jeśli macie w zapasie trochę wolnego czasu, ale boicie się o swój bagaż, wtedy skorzystajcie z naszych rad i śmiało idźcie na spacer po Amsterdamie. Przedstawimy wam najbardziej bezpieczne i wygodne przechowalnie bagażu.

Lotnisko Schiphol

Główne lotnisko Schiphol oferuje kilka przechowalni bagażu: w hali odlotów 1,2 i 3 Departure Lounge D), hali przylotów 3 (Arrival Hall) i w miejscu samej przechowalni na piętrze — 1 (Baggage Basement Square, de Baggage Depot), która znajduje się między halą przylotów 1 i 2  (Arrival Halls 1, 2).

Cena za jeden bagaż zależy od jego wielkości i czasu, na który chcecie go zostawić (pokazane ceny są w euro i obejmują 24h):

•     Rozmiar S  (43x34x80 cm):             6      euro

•     Rozmiar M  (58x34x80 cm):             7      euro

•     Rozmiar M+  (58x50x80 cm):           8      euro

•     Rozmiar L  (90x51x80 cm):              9.50   euro

•     Rozmiar XL  (120x50x80 cm):         11.50  euro

Przechowalnia przyjmuje płatności kartami płatniczymi. De Baggage Depot akceptuje również płatność gotówką. Maksymalny czas, na który możecie zostawić swój bagaż wynosi 168 godzin (7 dni), ale w razie konieczności można przedłużyć czas do 1 miesiąca.

Biuro pracuje codziennie od 6:00 do 22:00, aby odebrać bagaż wystarczy zwrócić się do pracownika w czasie pracy przechowalni.

Dworzec Centralny w Amsterdamie

Bagagekluizen (przechowalnia) znajduje się we wschodniej części dworca (po prawej stronie jeśli stoicie przodem do dworca), kierujcie się za strzałkami. Przechowalnia pracuje codziennie od 5:00 do 1:00 w nocy. Dworzec centralny znajduje się w centrum Amsterdamu, a w nim znajdziecie specjalne szafki, gdzie możecie zostawić swoje rzeczy. Mają one dwa rozmiary.

  • Mały kosztuje          7 euro za dobę, od momentu zapłaty.
  • Duży kosztuje        10 euro za dobę od momentu zapłaty.

Maksymalny czas przechowywania bagażu to 9 dni, po tym czasie rzeczy zostają wyjęte że środka przez pracowników, a ich odbiór jest możliwy tylko po zapłaceniu mandatu.

Firma Drop & Go

To najtańszy wariant, który oferuje firma Drop & Go, znajduje się ona niedaleko od stacji centralnej w Amsterdamie (około 5 minut pieszo).

Godziny pracy: 8:00-23:00

Telefon: +31 615 641 228

Adres: Nieuwe Nieuwstraat 14, 1012 NH Amsterdam.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *