Obiad i kolacja na Wieży Eiffla

Obiad i kolacja na Wieży Eiffla

Tue, 12/06/2016 - 18:31
Posted in:
0 comments
Obiad i kolacja na Wieży Eiffla

Każdy turysta, po przybyciu do Francji, stara się dowiedzieć jak najwięcej o wartych odwiedzenia miejscach. Jednym z najważniejszych z nich jest niewątpliwie Wieża Eiffla. Ale oprócz wycieczek, muzeów i zabytków, warta uwagi jest również słynna francuska sztuka kulinarna. Dlaczego by więc nie rozszerzyć programu o odkrywanie nowych potraw i smaków?

Na tych, którzy chcą zjeść lunch lub kolację na Wieży Eiffla, czeka kilka świetnych restauracji i barów. Znajdują się one na pierwszym i drugim poziomie wieży.

Restauracja 58 (58 Tour Eiffel Restaurant) Rezerwacja

Restauracja 58

Restauracja 58 Tour Eiffel znajduje się dokładnie 58 metrów nad paryskimi chodnikami. Obiad składa się z trzech dań, a napoje wliczone są w cenę. Istnieje możliwość zarezerwowania stolika z wyprzedzeniem w wyznaczonym czasie od 11:30 do 13:30. Kolacja składa się z trzech dań, a napoje nie są wliczone w cenę. Serwowana jest od 18:30 do 21:00, a dla VIP-ów także po godzinie 21:00. Ceny zaczynają się od około 50 € za obiad, a kończą na 140 € za kolację i zależą oczywiście głównie od tego, co zamówimy. Rezerwacja stolika zwalnia nas z konieczności kupienia biletów na wieżę – opłata za zwiedzanie wliczona jest w cenę. Co więcej, osób z rezerwacją nie obowiązuje kolejka. Na gości restauracji czeka oddzielna winda.

Na podlinkowanej stronie możemy zarezerwować lunch w restauracji 58 Tour Eiffel.

Dostępna jest opcja rezerwacji stolika na kolację (szczegóły tutaj).

Tutaj można zamówić pakiet, składający się z kolacji na Wieży Eiffla, kabaretu w Moulin Rouge i rejsu łodzią po Sekwanie.

Restauracja „Jules Verne"

Restauracja „Jules Verne"

Goście restauracji usytuowanej na drugim poziomie wieży mają okazję podziwiać miasto z wysokości 124 metrów. Po francusku, miejsce to nazywa się 'Le Jules Verne' – na cześć wielkiego francuskiego pisarza Juliusza Verne. Stolik należy zarezerwować z wyprzedzeniem, a ceny są dwa razy wyższe niż w 58 Tour Eiffel. Wystrój wnętrz oraz antyki zwalają z nóg swoim pięknem. Dobór muzyki i obsługa kelnerska stoją, rzecz jasna, na najwyższym poziomie. Na gości czeka oddzielna winda, dzięki której nie muszą oni czekać w kolejce przed wejściem.

Przekąski i szampan na Wieży Eiffla

Bar Lounge Eiffel usytuowany jest na pierwszym poziomie wieży. Serwowane są napoje i przekąski, głównie kanapki.

Na najwyższym, czyli trzecim, piętrze Wieży Eiffla można wypić kieliszek szampana. Dania gorące nie są dostępne.

Rezerwacja stolika przy oknie w restauracji 58 Tour Eiffel lub Le Jules Verne pozwoli nacieszyć się panoramą Paryża.

Smacznego!

Add new comment

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Похожие статьи

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.