» Europa » Francja » Paryż » Audioprzewodnik po Paryżu po polsku: czego się spodziewać i jak go pobrać?

Każdy kocha Paryż za niepowtarzalną elegancję. Jego malownicze uliczki, pałace i wieża Eiffla sprawiają, że z łatwością można spacerować po nim przez 2-3 dni, a nawet tydzień. Wystarczy cieszyć się pięknem miasta, jednak warto pamiętać, że tętni także historią. Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie: «Dlaczego Paryż? Co jest takiego wyjątkowego w Paryżu? Z czego słynie?» Chcesz dowiedzieć się, jak biedni i bogaci wiedli swoje życie w Paryżu? O tym wszystkim opowie ci nasz mobilny audioprzewodnik po Paryżu w języku polskim od TouringBee

Jak działa audioprzewodnik po Paryżu?

Z pewnością korzystałeś już z audioprzewodników w muzeach. Zakładasz słuchawki, podchodzisz do obrazu, naciskasz przycisk i słuchasz, co to za artysta, w którym roku wykonał dzieło itd. Podobnie możesz spacerować po mieście i słuchać historii, legend i królewskich plotek przez słuchawki. To jak spacer z osobistym przewodnikiem, tylko że w telefonie. 

Taki spacer w wielu względach przypomina tradycyjną wycieczkę przez miasto, a czasem jest nawet przyjemniejszy i wygodniejszy. Ponadto audioprzewodnik jest 20 razy tańszy niż osobista wycieczka i 3-4 razy tańszy niż najbardziej budżetowe wycieczki grupowe. 

Audioprzewodnik – wygoda na pierwszym miejscu

 • Po polsku

  Aplikacja TouringBee jest przetłumaczona na język polski. Dostępne są też inne języki. Sprawdź, jakie wycieczki są dostępne w językach, które znasz.

 • W dogodnym dla ciebie czasie

  Audioprzewodnik jest dostępny o każdej porze dnia, nawet w święta i w nocy.

 • Własne towarzystwo

  Nie będziesz otoczony przez tłumy. Nikt nie będzie cię poganiał ani kazał czekać, w przeciwieństwie do wycieczek grupowych.

 • Ulubione słuchawki

  Zawsze będziesz wyraźnie słyszeć audioprzewodnik. Korzystasz ze swojego sprzętu i kontrolujesz głośność.

 • Poręczna mapa GPS

  Nie zgubisz się. Aplikacja podpowie ci, którędy dojść do następnej atrakcji.

 • Przerwa w dowolnym momencie

  Zawsze możesz zatrzymać audioprzewodnik, napić się kawy lub wejść do muzeum po drodze. Przewodnik będzie na ciebie czekać w telefonie.

 • Przydatne wskazówki

  Nasz przewodnik pomoże ci zdecydować, kiedy wybrać się na wycieczkę, co ze sobą zabrać, jakie bilety kupić i gdzie skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Audioprzewodnik – ciekawa opcja

 • 10 lat doświadczenia w tworzeniu wycieczek

  Wszystkie wycieczki są pisane przez paryżan i weryfikowane przez profesjonalnego historyka.

 • Piękne ulice i ciekawe miejsca

  Autorzy TouringBee wybrali najciekawsze miejsca, opracowali unikalne trasy i pokażą ci Paryż z najpiękniejszych stron i zakątków.

 • Główne zabytki i atrakcje

  Trasy zostały opracowane tak, aby nie przegapić najciekawszych budynków i zabytków. Śmiało będziesz mógł powiedzieć, że zwiedziłeś Paryż!

 • Ciekawe historie

  Bez natłoku dat i encyklopedycznych terminów. Tylko ciekawe i zapadające w pamięć fakty, zabawne i smutne historie, średniowieczne mity i współczesne miejskie legendy.

Jak korzystać z audioprzewodnika?

Korzystanie z audioprzewodnika jest tak proste, jak wypicie kawy i zjedzenie croissanta.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, natychmiast napisz do naszego zespołu pomocy technicznej na adres [email protected]

Jakie audioprzewodniki po Paryżu są dostępne w TouringBee?

Przetłumaczyliśmy dwie z naszych najlepszych wycieczek na język polski: 

 • Wielka wycieczka po Paryżu – 80% głównych zabytków w zaledwie 3 godziny. Spacer od Notre Dame do wieży Eiffla.
 • Wycieczka po Luwrze – 45 najważniejszych eksponatów w 2,5 godziny, niesamowita historia pałacu i zabawne fakty z życia artystów.

Więcej audioprzewodników po Paryżu i innych miastach jest dostępnych w języku angielskim i innych językach. 

Nie zamierzamy na tym poprzestać, wciąż się rozwijamy. Projekt obejmuje jeszcze kilka interesujących audioprzewodników po popularnych miastach. Zostań z nami, by być na bieżąco! 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *