Występ i bilety do Moulin Rouge

09 wrz 2021
Moulin Rouge

Мoulin Rouge to nie tylko światowej sławy kabaret odwiedzany przez wielu turystów. TO także symbol Paryża. Czerwony Młyn został otwarty w 1889 roku w dzielnicy Montmartre. Wyróżnia się swoją publicznością – na występy przychodzili zarówno osoby należące do klasy średniej, jak i wyższej, w tym między innymi Oscar Wilde, Pablo Picasso, a nawet książę Walii. 

Występ w Moulin Rouge i francuski kankan

Najważniejszym punktem Moulin Rouge jest pokaz słynny francuski kankan. Jest to taniec stworzony przez Celeste Moghadam w 1850 roku. Kankan tak bardzo zaszokował publiczność, że to właśnie jego impresjonista Toulouse-Lautrec przedstawiał na plakatach i ulotkach Moulin Rouge, które znane są w całym Paryżu i poza granicami Francji.

Występy w Czerwonym Młynie znane są na całym świecie, gdyż to właśnie podczas nich można zobaczyć najpiękniejsze kobiety w stolicy. Profesjonalne tancerki, pióra, blask i fanfary – wszystko to tworzy niesamowitą i unikalną atmosferę Moulin Rouge. w przerwach między występami jako widz możesz popatrzeć na cyrkowe sztuczki oraz wystąpienia klaunów i magików. Odwiedzając Moulin Rouge, nie sposób nie zauważyć lub odczuć jasnych kolorów, gwaru, radości i ducha prawdziwego francuskiego kabaretu.

Jak dostać się do Moulin Rouge?

W Moulin Rouge odbywają się dwa pokazy: o godzinie 21 i 23. Należy przybyć co najmniej 30 minut przed występem. Każdy występ twa około 1,5 godziny. Na miejsce można dostać się za pomocą transportu publicznego. Kabaret znajduje się w pobliżu stacji metra Blanche (linia 2). Możesz też po prostu dojechać taksówką, którą także bez problemu wrócisz – w pobliżu znajduje się postój taksówek. 

Jak kupić bilety do Moulin Rouge?

Ceny biletów wstępu do Moulin Rouge zaczynają się od 100 euro. Cena pokazu wraz z połową butelki francuskiego szampana będzie kosztować około 109 euro za osobę, a wraz z kolacją – około 179, 180 lub 210 euro (w zależności od wybranych dań). Ceny te nie obowiązują podczas imprezy noworocznej. 
Zaleca się zakup biletów z wyprzedzeniem (najlepiej kilka miesięcy wcześniej). Nie ma bowiem rezerwacji miejsc. Po przybyciu do Moulin Rouge zostaniesz przekierowany do stolika. Z doświadczenia wiemy, że im szybciej kupiłeś bilet, tym bliżej sceny zasiądziesz.

Bilety na występ i kolację w Moulin Rouge możesz kupić tutaj.

Miłego wieczoru w Moulin Rouge!

Powiązane artykuły
Dodaj komentarz

Restricted HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki