Występ i bilety do Moulin Rouge

Występ i bilety do Moulin Rouge

Thu, 12/29/2016 - 17:43
Posted in:
0 comments
moulin_rouge

Мoulin Rouge to nie tylko światowej sławy kabaret odwiedzany przez wielu turystów. TO także symbol Paryża. Czerwony Młyn został otwarty w 1889 roku w dzielnicy Montmartre. Wyróżnia się swoją publicznością – na występy przychodzili zarówno osoby należące do klasy średniej, jak i wyższej, w tym między innymi Oscar Wilde, Pablo Picasso, a nawet książę Walii. 

Występ w Moulin Rouge i francuski kankan

Najważniejszym punktem Moulin Rouge jest pokaz słynny francuski kankan. Jest to taniec stworzony przez Celeste Moghadam w 1850 roku. Kankan tak bardzo zaszokował publiczność, że to właśnie jego impresjonista Toulouse-Lautrec przedstawiał na plakatach i ulotkach Moulin Rouge, które znane są w całym Paryżu i poza granicami Francji.

kankan

Występy w Czerwonym Młynie znane są na całym świecie, gdyż to właśnie podczas nich można zobaczyć najpiękniejsze kobiety w stolicy. Profesjonalne tancerki, pióra, blask i fanfary – wszystko to tworzy niesamowitą i unikalną atmosferę Moulin Rouge. w przerwach między występami jako widz możesz popatrzeć na cyrkowe sztuczki oraz wystąpienia klaunów i magików. Odwiedzając Moulin Rouge, nie sposób nie zauważyć lub odczuć jasnych kolorów, gwaru, radości i ducha prawdziwego francuskiego kabaretu.

Jak dostać się do Moulin Rouge?

W Moulin Rouge odbywają się dwa pokazy: o godzinie 21 i 23. Należy przybyć co najmniej 30 minut przed występem. Każdy występ twa około 1,5 godziny. Na miejsce można dostać się za pomocą transportu publicznego. Kabaret znajduje się w pobliżu stacji metra Blanche (linia 2). Możesz też po prostu dojechać taksówką, którą także bez problemu wrócisz – w pobliżu znajduje się postój taksówek.

Jak kupić bilety do Moulin Rouge?

Ceny biletów wstępu do Moulin Rouge zaczynają się od 100 euro. Cena pokazu wraz z połową butelki francuskiego szampana będzie kosztować około 109 euro za osobę, a wraz z kolacją – około 179, 180 lub 210 euro (w zależności od wybranych dań). Ceny te nie obowiązują podczas imprezy noworocznej. 
Zaleca się zakup biletów z wyprzedzeniem (najlepiej kilka miesięcy wcześniej). Nie ma bowiem rezerwacji miejsc. Po przybyciu do Moulin Rouge zostaniesz przekierowany do stolika. Z doświadczenia wiemy, że im szybciej kupiłeś bilet, tym bliżej sceny zasiądziesz.

Bilety na występ i kolację w Moulin Rouge możesz kupić tutaj.

 

Miłego wieczoru w Moulin Rouge!

Add new comment

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Похожие статьи

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.