» Europa » Francja » Paryż » Bilety na spektakl Moulin Rouge

Panie w wieczorowych sukniach, panowie w garniturach, szampan w kieliszkach i tancerki w piórach i błyskotkach — czyli całe Moulin Rouge. Każdy kto przyjechał do Paryża może spędzić wieczór w towarzystwie milionerów. Kup bilet na show w Moulin Rouge z szampanem, a jeszcze lepiej z kolacją!

» CZYTAJ TAKŻEWystęp i bilety do Moulin Rouge

Jak kupić bilet na show w Moulin Rouge?

Wizytę w kabarecie Moulin Rouge należy zarezerwować z wyprzedzeniem. Chociaż każdego dnia odbywają się dwa przedstawienia, bilety na kolejne dni są zawsze wyprzedane. Zarezerwuj bilet na wybrany dzień klikając tutaj lub wybierz datę w kalendarzu poniżej:

Możesz wybrać się na pokaz Moulin Rouge po zwiedzaniu Paryża wieczorową porą. Przeczytaj więcej o tej ofercie tutaj. Lub wybierz się na wieczorny rejs statkiem po Sekwanie przed pokazem Moulin Rouge (zarezerwuj bilet łączony tutaj). 

» CZYTAJ TAKŻEKabaret Lido w Paryżu: nowy program

Dlaczego warto odwiedzić Moulin Rouge?

  • Czeka na Ciebie legendarny kabaretowy spektakl. Słynie z hipnotyzujących tańców, akrobatów, klaunów i żonglerów. Gwoździem programu jest taniec w gigantycznym akwarium z wężami oraz niezwykły numer na wrotkach. Nie zabraknie też oczywiście autentycznego francuskiego kankana.
  • W pokazie bierze udział ponad tysiąc luksusowych, designerskich kostiumów z błyszczącymi kamieniami i bujnymi piórami. Przez półtorej godziny profesjonalni tancerze zmieniają się nawzajem, podczas gdy publiczność jest zahipnotyzowana tym, co dzieje się na scenie.
  • «Moulin Rouge»‎ to nie tylko niezapomniany spektakl, ale także wspaniała restauracja. W cenę biletu wliczony jest już szampan, a do tego można doliczyć wystawną, trzydaniową kolację. Istnieje kilka opcji menu, w tym dla dzieci i wegetarian. Dodatkowe jedzenie i napoje można zamówić na miejscu. 

» CZYTAJ TAKŻEKabaret Crazy Horse w Paryżu: występ, adres i bilety

Kogo to zainteresuje?

Spektakl w Moulin Rouge spodoba się każdemu, kto uwielbia barwne widowiska sceniczne. I nawet jeśli wcześniej numery taneczne nie były twoją pasją, w Moulin Rouge zanurzysz się w wir ekscytacji i gwałtownych emocji.

Zgodnie z zasadami kabaretu nawet dzieci od 6 roku życia mogą uczestniczyć w przedstawieniu. Ale w praktyce takie pokazy interesują dzieci nie wcześniej niż w wieku 10-12 lat.

» CZYTAJ TAKŻEWycieczka do Paryża z dziećmi: 33 wskazówek

Jak ubrać się na występ w Moulin Rouge?

W Moulin Rouge nie ma surowego dress code’u. Nie wpuszczą cię tylko w stroju sportowym lub plażowym. Jeansy są dozwolone, ale lepiej jest się ładnie ubrać, aby nie czuć się niekomfortowo wśród eleganckich gości. Sukienka dla kobiet, koszula i spodnie dla mężczyzn będą odpowiednie.

W Moulin Rouge jest zakaz palenia i korzystania z aparatu fotograficznego i kamer. W okresie zimowym warto oddać wierzchnie ubranie do szatni (płatnej). Nie można zabrać ze sobą walizek, a torby i plecaki średniej wielkości powinny również pozostać w szatni.

Jak dojechać?

Moulin Rouge znajduje się w dzielnicy Montmartre na Boulevard de Clichy, stacja metra Blanche. Taksówkarzom nie trzeba wyjaśniać, gdzie jest Moulin Rouge.

Drugi występ kończy się po północy, więc możesz nie zdążyć na metro. Postój taksówek znajduje się tuż naprzeciwko kabaretu.

» CZYTAJ TAKŻENajsłynniejsze kabarety w Paryżu

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *