» Europa » Holandia » Lisse » Najlepsze hotele w Lisse w pobliżu parku Keukenhof

Holandia doświadcza bezprecedensowego napływu turystów zwłaszcza w kwietniu. A głównym punktem przyciągającym turystów jest park Keukenhof. To wtedy rozkwitają tu tulipany, żonkile i hiacynty. Nietrudno dostać się do tego malowniczego miejsca z Amsterdamu, zwłaszcza jeśli kupi się bilet z przesiadką. Najwięksi fani kwiatów wiedzą, że znacznie wygodniej jest zatrzymać się w Lisse, przez które przebiega trasa Parady Kwiatów. Wszystkie hotele w mieście położonym w pobliżu parku Keukenhof można zobaczyć tutaj

Zarezerwuj nocleg w Lisse

» CZYTAJ TAKŻELot helikopterem nad polami tulipanów w Holandii

Z czego słynie park Keukenhof?

Wiosną w parku Keukenhof kwitnie 7 milionów cebulek lub 32 hektary kolorowych kwiatów. Można tu podziwiać i wąchać aż 800 odmian tulipanów. Ponadto w sezonie organizowane są tu hipnotyzujące pokazy i wystawy roślin. Możesz się wybrać na wycieczkę pieszą, rowerową, samochodową, a nawet helikopterem po Keukenhof. Dla dzieci przygotowano w parku kącik z labiryntami, zadaniami i placem zabaw.

Krótko mówiąc, sezon w Keukenhof to prawdziwe święto dla miłośników kwiatów i czas niesamowitych odkryć. Ponieważ sezon jest dość krótki, bilety i hotele należy rezerwować z dużym wyprzedzeniem. 

» CZYTAJ TAKŻEKiedy najlepiej jechać do Amsterdamu?

Gdzie się zatrzymać- najlepsze hotele w Lisse

Zazwyczaj podróżni, nie zastanawiając się długo, rezerwują pokoje w Amsterdamie. Jeśli jednak celem podróży jest odwiedzenie Keukenhof, nie ma sensu szukać hotelu tak daleko. W końcu podróż 40 kilometrów do ogrodu kwiatowego zabiera cenny czas i energię. Inną rzeczą jest zatrzymanie się w pobliżu parku i codzienne spacery, aby poznać jego piękno, malownicze pola i spokojne życie holenderskiej wsi.

Obok parku tulipanów znajduje się mała, ale przytulna wioska Lisse. Nie ma w niej zbyt wielu miejsc noclegowych, więc pospiesz się i zarezerwuj pokój już teraz. Poniżej wymieniliśmy najlepsze hotele w Lisse w pobliżu parku Keukenhof.

» CZYTAJ TAKŻEPark tulipanów Keukenhof - bilety, zwiedzanie

Boutique Suites Lisse 4*

Hotel położony jest w samym centrum Lisse. Otacza go malownicza architektura oraz wiele barów i restauracji. Goście mogą korzystać z przestronnych i przytulnych pokoi, bezpłatnego parkingu i WiFi. Park Keukenhof oddalony jest od obiektu o 5 minut spacerem. Zobacz zdjęcia i dostępność pokoi w wybranym terminie pod tym linkiem

Zarezerwuj nocleg w Boutique Suites Lisse 4*

» CZYTAJ TAKŻEParada Kwiatów w Holandii - wszystko, co musisz wiedzieć

Hotel Restaurant de Engel

Pokoje są przytulne i nowocześnie urządzone, ale goście wymieniają hotelową restaurację jako główną atrakcję. Serwuje ona głównie holenderskie specjały. Śniadanie jest wliczone w cenę pokoju, a do dyspozycji jest bogaty bufet. Jedyny minus jest taki, że obok hotelu znajduje się ruchliwa droga, więc czasami w nocy jest głośno.

Naprzeciwko hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać do Keukenhof samochodem lub spacerem w 30-40 minut. Najlepiej zarezerwować pokój z dużym wyprzedzeniem!

Wybierz nocleg w Hotel Restaurant de Engel

» CZYTAJ TAKŻEWycieczki samochodem do Holandii na własną rękę

De Oude Pastorie Lisse

To urocze miejsce na pobyt w Lisse, otoczone jeziorem. Ten hotel zapewnia wyjątkowe połączenie natury i komfortu. Z pokoi można podziwiać malownicze widoki na wodę i przyrodę, a także spędzać czas na odkrytych tarasach. Ponadto Casa del Lago zapewnia wypożyczalnię rowerów do zwiedzania pięknych okolic Lisse, w tym parku Koekenhof.

Hotele w Lisse, zwłaszcza te najlepsze, zaleca się rezerwować jak najwcześniej. Ponieważ zbliża się sezon kwitnienia tulipanów, turyści z całego świata będą szukać noclegów. 

Wybierz pokój w De Oude Pastorie Lisse

» CZYTAJ TAKŻEAmsterdam w kwietniu: kwitnące tulipany i Dzień Króla

Po odkryciu wspaniałości parku Keukenhof z pewnością będziesz chciał, aby Twój pobyt w tym magicznym zakątku natury był idealny. W okolicach Lisse znajdziesz wiele hoteli, które zapewnią Ci komfort i przytulność po fascynującym dniu spędzonym w ogrodach. Zapraszamy na wycieczkę do tulipanowego raju!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *